Kesin Onay New 2022

1.0

Download APK
0/5 No votes
Version
1.0
Updated
January 4, 2022
Requirements
4.4 ve sonrası
Size
5.1M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Kesin Onay New 2022

Whatsapp, Telegram, Tinder, Gmail, Facebook, Instagram, Discord, Twitter Sms Mobil Onay ve Telefon Doğrulama Hizmeti
Her Türlü Mesaj Uygulamasında ve Sosyal Medya Platformunda Hesap oluşurup Sms Onayı Yapabileceğiniz tek kullanımlık Sanal Cep Numaraları satış platformudur.
50 krş dan başlayan numara fiyatlarıyla siz de kendi cep numaranızı kullanmadan istediğiniz uygulama veya websiteleri için saniyeler içerisinde sms onayı alabilirsiniz.
Ücretsiz Fake Numara Alma adı altında sunulan web page veya uygulamalardan alacağınız WhatsApp Fake Numaralar çok kısa bir süre içerisinde kapanacaktır. Zira sizin aldığınız numaraları pekala başkaları da alacağı için Whatsapp veya Telegram hesabınıda yarım saat içinde kapanıp tekrar doğrulama isteyecektir.
Fakat sistemimizdeki Whatsapp Fake Numaraları benzersiz olduğu için sizin kullandığınız bir Whatsapp veya Telegram numarasını başka birisi kullanamayacaktır.

Kesin Onay 2022

Peki Whatsapp Sanal Numara ve Sanal Numara Sms Alma Nedir?

Birçok kullanıcı telefon numaralarını gizlilik ve güvenlik endişesiyle uygulamalarda kullanmak istememektedir. Bu noktada size sunduğumuz sanal numara aavantajıyla Fake Numara Sms Alma hizmetinden yararlanarak kendi numaranızı kullanmadan sanal bir numara yardımıyla üyelik ve hesap açma işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Sanal Numara Sms Alma hizmetimizi kullanarak birçok sosyal medya, tv, müzik platformlarına kişisel telefon numaranızı vermeden giriş yapabileceksiniz. Bu sayede özellikle güvenlik endişesi yaşamadan size sağlayacağımız sanal numaralar sayesinde net platformlarında keyifle vakit geçirebilirsiniz.

Uygulama İçeriğimiz özetle şu şekildedir;
Sanal Numara Sms Alma
Whatsapp için Sanal Numara Al
Sanal Telegram Hesabı
Sim Kartsız Whatsapp Hesabı Kullan
Fake Numara Alma

Images

Download links

[Başlık] nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.